گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / موسیر / صادرات عمده موسیر پلاک

صادرات عمده موسیر پلاک

صادرات عمده موسیر پلاکی به چه صورت است؟ موسیر پلاکی را از چه مجموعه ای تهیه کنیم؟ برای تهیه موسیر پلاکی صادراتی با بازار موسیر ایران ارتباط بگیرید. تهیه انواع موسیر پلاکی در این مجموعه در بسته بندی های مناسب و به صورت دستچین شده برای صادرات استفاده می شود.

موسیر خشک

موسیر خشک در صنعت غذایی کشور مصرف زیادی دارد. موسیر خشک از موسیر تازه درست می شود و انواع مختلفی دارد. موسیر خشک را می توان مانند سیر به عنوان طعم دهنده در موارد زیادی استفاده کرد مانند:

 • استفاذه از ان برای تهیه ماست و موسیر
 • استفاده از ان برای تهیه ترشی موسیر و ترشی مخلوط
 • استفاده از ان به عنوان طعم دهنده در بسیاری از غذا ها و سس ها

نحوه ی تولید موسیر خشک

موسیر خشک به چه شکل تولید می شود؟
موسیر نیز مانند مابقی گیاه ها برای نگهداری باید به حالت خشک در اید. با توجه به شباهت سیر و موسیر بهترین روش برای خشک کردن ان روش اسلایس موسیر است که برای سیر نیز انجام می گیرد. در ایرن روش به صورت تیتر وار به نحوه خشک کردن ان می پردازیم:

 • موسیر تازه را بعد از برداشت
 • تهیه موسیر خشک به شرح زیر است:
 • ابتدا موسیر تازه را برداشت کرده
 • موسیر تازه را پوست گیری می کنیم
 • بعد از پوست گیری ان ها را به پلاک های ریز و درشت برش می زنیم
 • بعد از برش ان ها را در ظرف های بزرگ ریخته و شستشو می دهیم.
 • در نهایت به سه روش موجود ان ها را خشک می کنیم.

موسیر خشک تولید شده دارای کیفیت های مختلف است که چند نمونه از ان را در زیر نام می بریم:

 • موسیر خشک پلاکی
 • موسیر خشک درهم
 • موسیر خشک افتابی
 • موسیر خشک کلنگی

این 4 مدل از نمونه های رایج هستند که بیشترین مصرف را دارند و موارد دیگری نیز است که مصرف پایین تری دارند مانند موسیر شیرین که تولید ان محدود است و در بعضی از استان ها مانند چهار محال و بختیاری برای مصرف خانوار ها اقدام به شیرین کردن ان می کنند که کاری زمان بر است.

      

تعریف موسیر پلاکی

موسیر را بعد از خشک کردن دارای پلاک های متفاوت از جمله ریز و درشت و شکسته است. موسیر های دست چین شده و یک دست از بین موسیر تولید شده را موسیر پلاکی می گویند. موسیر های پلاک شده برای خشک شدن باید در مکان های مناسب نگهداری شوند که از لحاظ ظاهری تیره نشوند و بعد از خشک شدن درست حمل شوند که شکسته نشوند.

صادرات عمده موسیر

موسیر به دلیل استفاده های متفاوت از ان استقبال زیادی می شود و سالانه در تناژ های بالا به فروش میرود. موسیر ایران در کشور های مختلف داری محبوبیت است و همین امر باعث تولید بیشتر ان و صادرات ان به دیگر کشور ها شده است. موسیر کشورمان دارای طعمی بسیار متفاوت از دیگر کشور ها است که باعث جذب دیگر کشور ها به سمت ان شده است. صادرات موسیر بیشتر به صورت موسیر خشک و پودر موسیر انجام می شود که خشک ان بسیار مرسوم تر و کاربردی تر است.

صادرات عمده موسیر

صادرات موسیر در ایران

با توجه به اینکه در تولید موسیر برای نیاز کشور خودمان خود کفا شده ایم باید به دنبال گسترش ان برای صادرات به دیگر کشور ها باشیم. صادرات موسیر ایران در حال حاضر به تعداد محدودی از کشور های حاشیه خلیج فارس انجام می شود که بسیار حجم پایینی است و باید این مقدار در سال های اینده بیشتر و بیشتر شود.

صادرات عمده موسیر

قیمت موسیر صادراتی

قیمت موسیر صادراتی با توجه به نوع مسیر و سفارش متفاوت است به همین منظور کسانی که موسیر برای صادرات می خواهند نسخه اماده مجموعه ما برای ان ها به این صورت است که یا عکسی از موسیری که مد نظرشان است بفرستند یا در شبکه های اجتماعی به ما پیام دهند تا ما بتوانیم موسیری که مد نظرشان است را مشخص کنیم.

صادرات عمده موسیر

قیمت موسیر در سال 98

قیمت موسیر در سال 98 چگونه است؟
همه ی مردم در پی ان هستند که از اینده خبر داشته باشند و به همین دلیل همیشه به دنبال جواب این سوال ها هستند. جواب این سوال در ایناست و کسانی که می خواهند بدانند سال 98 چگونه است با ما همراه باشند. سال 98 از سال های دیگر بسیار قیمت ها مناسب تر است و محصول موسیر با قیمت های بالاتری خرید و فروش می شود این قیمت بالاتر باعث می شود که قیمت موسیر خشک هم بالاتر رود. بالاتر رفتن قیمت موسیر خشک باعث می شود خریداران خرید های خود را کنترل کنند و مقدار کمتری خرید کنند و همین دلیل باعث ثبات قیمت می شود.

صادرات عمده موسیر

خرید موسیر مناسب برای صادرات

خرید موسیر مناسب برای صادرات را می توانید در پلاک های یک دست و سفید با بسته بندی در گونی و یا کارتن از مجموعه سودا سه پیاز دریافت نمایید. موسیر خشک شده برای اکثر کشور ها باید به صورت پلاک شده صادر شود.

صادرات عمده موسیر

خرید موسیر پلاک شده

موسیر پلاک شده در دو رنگ سفید و قهوه ای تولید می شود, موسیر تولید شده قهوه ای ان برای عراق و برای ماست و موسیر و حتی پودر کردن مورد استفاده قرار می گیرد. خرید موسیر پلاک در این مجموعه انجام می شود برای تهیه ان کافیست با راه های ارتباطی زیر ارتباط بگیرید.

صادرات عمده موسیر

منبع: www.igarlic.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش موسیر خشک و تازه

فروش موسیر خشک و تازه با ارزانترین قیمت

فروش موسیر خشک و تازه با ارزانترین قیمت از طریق مجموعه بازار موسیر ایران در …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران