گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / موسیر شیرین / قیمت موسیر شیرین شده

قیمت موسیر شیرین شده

قیمت موسیر شیرین شده در بازار چه مقدار است؟ موسیر شیرین شده به چه معناست؟ موسیر شیرین شده را کجا باید تهیه نمود؟ موسیر به دلیل شباهت ان با سیر دارای طعم و بو است ولی این طعم و بو به مراتب پایین تر از سیر است. و کسانی که از سیر متنفر هستند و به خاطر خواص ان به دنیال گیاهی مشابه ان می گردند می توانند از موسیر استفاده کنند. برای تهیه موسیر شیرین به صورت عمده می توانید با ما همراه باشید.

موسیر شیرین شده به چه معناست؟

موسیر همان طور که گفته شد دارای بویی مطبوع تر از سیر است و به همین خاطر در بسیاری از مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. موسیر تازه در ابتدا دارای طعمی تلخ مانند است به همین خاطر عده ای برای اینکه بتوانند از ان به صورت مستقیم در لبنیات و ترشی استفاده کنند و یا حتی به عنوان یک وعده غذایی از ان استفاده کنند ان را شیرین می کنند و تلخی ان را می گیرند.

موسیر را به چه شکل شیرین می کنند؟

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که موسیر را به چه شکلی می توان شیرین کرد؟ عمده موسیر تازه را به صورت خشک شده در می اورند و بیستر به صورت موسیر خشک شده تلخ است. عده ای از مردم و کارکاه ها موسیر شیرین نیاز دارند که در این جا نحوه شیرین کردن ان را بیان می کنیم. موسیر تازه را بعد از برداشت ان را پوست گیری می کنند و ان را به ورق های مختلف تقسیم می کنند این ورق های موسیر را با گذاشتن در اب سرد روان به مدت ۲۴ ساعت, باعث گرفته شدن مقداری از تلخی ان می شود و به راحتی می توانید از ان استفاده نمایید. موسیر خشک شده شیرین نشده را نیز می توان با قرار دادن در اب سرد و عوض کردن اب ان در چند مرتبه می توان شیرین نمود و مورد استفاده قرار داد.

قیمت موسیر شیرین شده

قیمت موسیر شیرین شده از انواع دیگر موسیر متفاوت تر است و قیمت بالاتری دارد.

موسیر خشک در انواع مختلفی موجود است که به چند نمونه از ان اشاره می کنیم:

قیمت فروش موسیر

برای تهیه نمونه های نام برده به صورت مستقیم می توانید با ما در ارتباط باشید.

منبع: igarlic.ir

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com
سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران