گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / موسیر / مرکز فروش و قیمت عمده موسیر در بازار

مرکز فروش و قیمت عمده موسیر در بازار

مرکز فروش و قیمت عمده موسیر در بازار با توجه به نوع این محصول و این که در تولید آن از چه موادی استفاده شده است متفاوت است. موسیر امروزه و در بازار ایران قیمت بالایی دارد. این محصول هم به تنهایی و هم در ترکیب با مواد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر طعم و مزه ی لذیذی که دارد مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. فواید بالای این محصول از جمله تقویت ذهن و حافظه و همچنین  گرم مزاج بودن این محصول یکی دیگر از علت های زیاد بودن مشتریان می باشد. 

مرکز فروش و قیمت عمده موسیر در بازار

پرفروش ترین نوع موسیر در ایران

پرفروش ترین نوع موسیر در ایرانپر فروش ترین نوع موسیر در ایران موسیر همدان است. در حومه ی این شهر مناطق مختلفی از کشور هستند که به تولید و عرضه ی این محصول اقدام می کنند. موسیر هر چقدر که تازه تر باشد قیمت بیشتر و فواید بیشماری دارد. موسیر به تنهایی یا در ترکیب با مواد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. 

در الیگودرز اصفهان هم موسیر کاشت و برداشت می شود. این نوع موسیر به خاطر آب و هوای سرد و مرطوبی که استان الیگودرز دارد به فراوانی کشت می شود. کشت موسیر در الیگودرز فراوان است و محصولات باکیفیت تولید می شود. این محصولات به سراسر کشور با کامیون ارسال می گردد. 

کاشت موسیر در زمین کشاورزی

کاشت موسیر در زمین کشاورزیکاشت موسیر در زمین کشاورزی امسال بیش از سال های قبل است. به خاطر سود دهی زیادی که این گیاه دارد و همچنین اثرات مفیدی که این گیاه بر بدن انسان می گذارد درخواست و تقاضا هم برای خرید این محصول بیشتر شده است. این محصول چندین برابر زعفران سود دهی دارد و زمین های کشاورزی بی شماری به کشت این محصول اقدام می کنند. 

قیمت هر کیلو موسیر تازه با توجه به کیفیت این محصول متفاوت است. محصولات درجه یک و باکیفیت مخصوص صادرات می باشند و به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و عربی منطقه هم صادر می گردد. سالانه ارز زیادی از صادرات وارد کشور می شود. 

زمان کشت موسیر در الیگودرز

زمان کشت موسیر در الیگودرززمان کشت موسیر در الیگودرز  و یا این که فصل موسیر تازه کی هست ؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که زمان کشت اول مهر تا آخر آبان می باشد. زمین های کشاورزی استان الیگودرز مناسب است و از این زمین ها می توان چندین تن موسیر برداشت کرد و در واق پربازده ترین زمین های کشاورزی به حساب می آیند.

محصول برداشت شده با ماشین های مختلف اعم از کامیون و یا نیسان به مراکز فروش در استان الیگودرز برده می شود و در بازار محلی این محصولات به صورت عمده ای و یا کلی توسط مشتریان خریداری می شوند. خریداران می توانند به صورت اینترنتی هم سفارش خرید خود را در سامانه های خرید و فروش این محصول در استان الیگودرز ثبت نمایند تا برای آن ها ارسال گردد.

بسیاری از خریداران خود از طریق مراجعه مستقیم به کشاورز و از سر زمین ها محصولات را خریداری می کنند. این نوع خرید هم برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه است و دست دلالان و واسطه گران کوتاه می شود و قیمت موسیر نصف می شود و این محصول عادلانه به دست مصرف کننده ها می رسد. در خریدهای مستقیم خریدار می تواند با توجه به نیاز خود محصول اصل و اعلا را با تخفیف خریداری کند. 

قیمت بذر موسیر در بازار ایران

قیمت بذر موسیر در بازار ایرانقیمت بذر موسیر در بازار ایران متفاوت است. بذرها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز مشتری به او ارائه می شوند. کشاورزان این بذرها را از بازار موسیر در شهر خود تهیه می کنند. این محصول یک گیاه غده دار است که بذر زیادی ندارد. قیمت بذر با توجه به این که در چه منطقه ای کاشت شده است و کیفیت آن متفاوت است. 

شما می توانید بذر موسیر را به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید. برای کسانی که نقاطی از کشور زندگی می کنند که فاصله طولانی تا مراکز فروش دارند و همچنین وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند می توانند از طریق فروشگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهند. 

برای مطلع شدن از قیمت ها به سایت مراجعه کنید. در این سایت چندین شماره تلفن قرار دارد که شما می توانید با این شماره تلفن ها با مراکز تولیدی تماس بگیریند و از نحوه ی فروش این محصول و قیمت ها اطلاع پیدا کنید. 

بزرگترین تولید کننده موسیر در کشور

بزرگترین تولید کننده موسیر در کشوربزرگترین تولید کننده موسیر در کشور مشغول به فعالیت می باشند. این تولیدکنندگان که اغلب در شهرستان های الیگودرز و یا همدان هستند زمین های مرغوب زیادی در اختیار دارند که سالانه چندین تن موسیر می شود از آن برداشت کرد. محصولات باکیفیتی که هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور مشتریان زیادی دارد. 

موسیر خشک و تر به صورت خودرو می رویند اما بسیاری اول بذر آن را می کارند و موسیر را پرورش می دهند و محصول تولید شده را به بازارهای سراسر کشور می فرستند. این محصولات در داخل بازارها با قیمت های گوناگون فروخته می شود. 

فروش موسیر خشک در ایران اغاز شد

فروش موسیر خشک در ایران اغاز شدفروش موسیر خشک درایران آغاز شد. موسیر خشک از نوع خودرو می باشد که در تمام نقاط ایران کشت و برداشت می شود. این محصول به تنهایی و یا در ترکیب با محصولات دیگر مصرف می شود. فروش موسیر در سایت انجام می پذیرد. در این سایت انواع نمونه های این محصول با مشخصات کامل و نیز مناطقی که این گیاه کشت و برداشت شده است در معرض دید مشتری قرار داده می شود و مشتری می تواند مطابق با سلیقه ی خود دست به انتخاب بزند. 

خرید موسیر خشک پلاک شده

خرید موسیر خشک پلاک شدهخرید موسیر خشک پلاک شده از طریق سایت ها و یا مراکز فروش انجام می پذیرد. موسیر تازه پوست گیری می شود و به کمک نیروی انسانی پلاک می شود. پلاک کردن و خشک کردن این محصول به خاطر این است که در فصل هایی که این محصول کاشت و برداشت نمی شود بتوان از خشک شده ی آن استفاده کرد. 

بهتر است موسیر را تازه مصرف کنیم تا فواید آن از بین نرود اما در ماه هایی که کشت نمی شود چاره ای نیست جز این که از خشک شده ی آن استفاده کنیم. قیمت های این محصولات هم تفاوت دارد که بهتر است برای مطلع شدن از قیمت نهایی این محصولات به سایت های فروش مراجعه کنید. 

صادرات موسیر به مالزی و دیگر کشور ها

صادرات موسیر به مالزی و دیگر کشور ها	صادرات موسیر به مالزی و دیگر کشورها انجام می شود و سالانه ارز زیادی را وارد کشور می کند. کشت بافت موسیر در مناطق وسیعی از کشور انجام می شود و بعد از برداشت این محصول به کمک شرکت های بازرگانی و یا تجار و بازرگانان به دیگر کشورها ارسال می گردد

موسیر ایرانی از نوع پرطرفدار آن است که در تمام نقاط جهان مشتری دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده موسیر

صادرات عمده موسیر پلاک

صادرات عمده موسیر پلاکی به چه صورت است؟ موسیر پلاکی را از چه مجموعه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران