گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / سیر بذری / خرید و فروش سیر بذری | بهترین سیر

خرید و فروش سیر بذری | بهترین سیر

خرید و فروش سیر بذری در چه مجموعه ای انجام می شود؟ بهترین سیر بذری کدام است؟ هر ساله به مقدار 20 درصد از سیر تولید شده کشور به عنوان سیر بذری مورد کشت قرار میگیرد. سیر بذری مناسب را با توجه به منطقه تان باید مشخص نمایید و سیری که متناسب با اب و هوای ان منطقه است تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید. سیر مورد نیاز خود را می توانید از این مجموعه به طور مستقیم تهیه نمایید.

چه سیر بذری کشت کنیم؟ چرا سیر کشت کنیم؟

مهم این است که بدانید سیری که رشد می کند یک شبه درآمد خوبی را به شما نمی دهد. مانند بسیاری از گیاهان، سیر چند ماه طول می کشد تا تا زمان برداشت ان فرا برسد. اما اجازه نده که شما را متوقف کند. با کمی کار سخت و برخی از گزینه های هوشمند، می توانید سیر مناسبی را به عمل بیاورید و با قیمت مناسب به فروش برسانید.

ما کشاورزی را تحمل می کنیم تا بتوانیم یک محصول را کشت کنیم و با قیمت مناسب به فروش برسانیم، ولی سوال اینجاست که چرا سیر بکاریم و یک محصول دیگر کشت نکنیم؟ مطمئنا گیاهان سودآور وجود دارد، اما در اینجا دلیل این است که سیر ممکن است برای شما مناسب باشد. سیر نه تنها به سادگی قابل رشد است، بلکه می تواند در از انواع مختلف خاک، محیط و اقیانوس ها رشد کند. به علاوه، با توجه به انجمن سیر تازه، سیر دومین ادویه مصرفی در سراسر جهان است، درست بعد از فلفل. تنها در آمریکا بیش از 300 میلیون پوند سیر تنها در سال گذشته مصرف شد.

سیر بذری

کلید موفقیت در تولید سیر چیست؟

کلید موفقیت به عنوان یک تولید کننده سیر این است که سیری را کشت کنید که مردم خریدار ان هستند. این اصل برای هر کسب و کاری درست است. بیایید در مورد این دوم فکر کنیم هوندا نیاز به ساخت یک خودرویی دارد که مردم آن را می خواهند، مانند راندمان بالا سوخت، طراحی عالی، ویژگی های سرگرم کننده و سواری ایمن. Nabisco می خواهد تنتت ترین تنقلات را بسازد. بنابراین شما به عنوان یک تولید کننده سیر باید همین کار را انجام دهید. شما می خواهید انواع مختلف سیر را که مردم میخواهند رشد دهند. اینطور است که شما یک رشد کننده موفق خواهید بود.

سیر

چگونه بدانیم که مردم چه سیری می خواهند؟

وب سایت های تولید کنندگان سیر را بررسی کنید تا مشخص شود کدام دسته محبوبیت دارند. در حقیقت، اگر شما با تامین کنندگان چک کنید، پیدا خواهید کرد که آنها به دنبال چه سیری هستند! سیر سفید؟ سیر قرمز؟ سیر کدام شهر؟ این تحقیق شما باعث می شود بهترین سود را به دست می آورید.

سیر تولید شده خود را کجا بفروشیم؟

بسیاری از مکان های اثبات شده برای انجام این کار، مانند :

کارگزارانی هستند که سیر را به صورت عمده خریداری می کنند و سپس آنها را به:

  • سوپرمارکت ها
  • سایر فروشگاه های خرده فروشی
  • فروش پستی
  • رستوران ها
  • غرفه های کنار جاده ای
  • همکاری های غذایی و بسیاری دیگر.

خرید و فروش سیر بذری

با کمی تا یک دهم یک هکتار زمین، می توانید در زمان بسیار کمی یک کسب و کار پرورش سیر راه اندازی کنید. مطمئنا یک شبه اتفاق نخواهد افتاد، اما در چند ماه شما می توانید به سود خوبی دست پیدا کنید. خرید و فروش سیر بذری در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود و میتوانید انواع ان را خریداری نمایید.

امتیاز
  • امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com
سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران