گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / موسیر / خرید تضمینی موسیر خشک و موسیر تازه

خرید تضمینی موسیر خشک و موسیر تازه

خرید تضمینی موسیر از تولیدکنندگان در چه مجموعه ای انجام می شود؟ تولیدکنندگان محصولات خود را به چه صورتی به فروش می رسانند؟ این مجموعه با توجه به اینکه فروش ان محدود به یک استان نیست بلکه کل کشور است و فروش صادراتی نیز دارد، پس علاوه بر مصرف موسیر تولید شده خود به موسیر دیگر تولیدکنندگان نیز نیاز دارد تا بتواند محصول با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

موسیر موجود در کشور

کشور ما با داشتن اب و هوای مختلف در شهر های متفاوت ان این امکان را ایجاد کرده تا بتوان انواع موسیر را در فصول مختلف در ان کشت کنند. سالانه بیش از هزاران تن موسیر در کشور برداشت می شود. این حجم موسیر علاوه بر کفاف مصرف داخل به کشور های مختلف نیز صادر می شود. موسیر در دو رنگ موسیر سفید و موسیر قهوه ای به طور عمده در کشور تولید و پخش می شود. شهر های خریدار موسیر عبارتند از:

 • شیراز
 • مازندران
 • خوزستان
 • تبریز
 • اصفهان
 • شهرکرد
 • هرمزگان
 • مشهد
 • و …

همکاری با تولید کنندگان موسیر

برای حمایت از تولید کنندگان و برطرف کردن نیاز مردم به موسیر در سراسر کشور این امادگی را داریم تا با تولیدکنندگان موسیر در سطح کشور همکاری نماییم. بسیاری از تولیدکنندگان با مشکل فروش مواجه هستند می توانند با تماس با این مجموعه مشاوره بگیرند و برای فروش محصولات خودشان مذاکره نمایند.

خرید تضمینی موسیر از تولیدکنندگان

کشاورزانی که کشت موسیر را انجام می دهند و کسانی که موسیر تازه و موسیر خشک موجود دارند میتوانند به ما اطلاع بدهند تا بتوانیم محصول ان ها را به صورت نقد و قیمت مناسب خریداری نماییم و مشکل ان ها را از بابت فروش و پیدا نکردن افراد معتمد برای فروش محصولات خود رفع کنیم. این مجموعه علاوه بر اهداف مشخصی که دارد در صدد کمک به کشاورزان زحمت کش این حوزه می باشد.

قیمت هر کیلو موسیر خشک

قیمت هر کیلوگرم موسیر خشک را چگونه محاسه می کنند؟
ایا موسیر خشک چند مدل و نمونه دارد؟ موسیر خشک را با توجه به نوع خشک کردن ان و همچنین رنگ ان قیمت گذاری می کنند به همین خاطر برای خرید کردن و اطلاع از قیمت باید با ما در ارتباط باشید. از جمله نمونه های موسیر خشک که تولید می شوند عبارتند از:

 1. موسیر خشک دستچین
 2. موسیر خشک درهم
 3. موسیر افتابی
 4. موسیر ضایعاتی

خرید تضمینی موسیر

قیمت هر کیلو موسیر تازه

موسیر تازه قیمت ان نسبت به موسیر خشک کمی نوسان ان بیشتر است و روزانه تغییر قیمت دارد. از جمله دلایل ان کمبود موسیر تازه است که بیشتر ان به صورت کوهی است و در چند سال اخیر کشت نیز انجام می گیرد. برای خرید موسیر تازه و فروش ان با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

خرید تضمینی موسیر

خرید موسیر کوهی

خرید موسیر کوهی نیز از جمله مواردی است که انجام میگیرد. موسیر کوهی همان موسیر وحشی و طبیعی است که به صورت خودرو رشد می کند و باید برای برداشت ان حد تعادل رعایت شود تا به محیط زیست و خاک منطقه مشکل و ایرادی وارد نشود.

خرید تضمینی موسیر

نحوه خرید موسیر

برای خرید و فروش موسیر از نوع تازه و خشک ان مجموعه سودا سه پیاز به صورت کاملا تضمینی این کار را انجام میدهد و برای دوستانی که قصد کسب و کار هستند سفارش می شود که به کشت اصولی این محصول رو بیاورند تا بتوان این گیاه با ارزش را به دیگر کشور ها نیز ارسال کرد و باعث ارز اوری برای کشور شویم.

خرید تضمینی موسیر

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده موسیر

صادرات عمده موسیر پلاک

صادرات عمده موسیر پلاکی به چه صورت است؟ موسیر پلاکی را از چه مجموعه ای …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران