گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / سیر صادراتی / قیمت سیر صادراتی را از کجا استعلام کنید

قیمت سیر صادراتی را از کجا استعلام کنید

قیمت سیر صادراتی را از کجا استعلام کنیم؟ مجوعه سودا سه پیاز با فعالیت به صورت مستمر در حوزه ی سیر این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید خرید سیر را در هر موقع از سال با کیفیت صادراتی خریداری نمایید.

قیمت سیر صادراتی را از کجا استعلام کنید

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر با توجه به چند مورد مشخص می شود که اختلاف قیمت های اعلام شده توسط مجموعه های مختلف می تواند موارد زیر باشد:

  • کیفیت سیر
  • رنگ سیر
  • سایز سیر
  • بسته بندی سیر
  • سورت سیر
  • و …

قیمت سیر صادراتی برای کشور های مختلف با توجه به سطح اقتصادی و نوع بسته بندی ان کشور متفاوت است.

قیمت سیر صادراتی

قیمت بروز سیر

قیمت محصولات کشاورزی بروز است و ممکن است قیمت ها یا سیر صعودی داشته باشد و یا سیر نزولی. حال در چه مواقعی به صورت صعودی است و در چه مواقعی به صورت نزولی؟ سیر هر موقعی که تقاضا برای خرید ان باشد و به نوعی بازار داغ باشد سیر صعودی دارد و مواقعی که تقاضا برای خرید ان کم است سیر نزولی پیدا می کند.

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر در عراق

کشور عراق یکی از کشور هایی است که به دلیل نزدیکی با کشور ایران سیر موزد نیاز خود را از این کشور انجام می دهد. قیمت سیر در عراق با توجه به شرایط و فصل های مختلف متفاوت است. بیشترین و پرمصرف ترین سیر در عراق سیر سفید خشک است که از فصل تابستان تا اسفندماه این نمونه سیر در ایران موجود است.

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر 97

قیمت سیر در سال 97 نسبت به دیگر سال ها بسیار پایین بود و تقاضا برای خرید سیر بسیار افت کرده بود. در سال 97 خرید سیر در تابستان مناسب بود و هرچی به جلوتر رفتیم قیمت سیر بیشتر افت کرد. از جمله دلایل این افت قیمت ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کشت سیر به صورت عمده و همگانی
  • کاهش صادرات سیر
  • عرضه سیر توسط کشاورزان به صورت دسته جمعی
  • و …

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر صادراتی به روسیه

کشور روسیه از خریداران عمده سیر تازه ایران به شمار می رود. می توان گفت 75 درصد سیر تازه ایران به روسیه صادر می شود. قیمت سیر صادراتی به روسیه را با بهترین بسته بندی و سورت می توانید از مجموعه ما انجام دهید. سیر به صورت تازه در اندازه های یکسان و به صورت مرتب در سبد های 5 الی 7 کیلویی قرار می گیرد.

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر خشک همدان

شهر همدان از عمده کاران سیر سفید در ایران به شمار می رود. سالانه هزاران تن سیر خشک سفید از این مزارع برداشت می شود و به بازار های داخلی و صادراتی عرضه می شود. سیر همدان به دلیل تندی مناسبی که دارد مورد تایید بسیاری از خریداران ان است. قیمت سیر همدان نسبت به قیمت سیر خشک جهانی بسیار به صرفه است.

قیمت سیر صادراتی

استعلام قیمت سیر صادراتی

از چه مجموعه ای می توان استعلام سیر صادراتی را گرفت؟ مجموعه سودا سه پیاز با فعالیت چند ساله در این محصول این امکان را برای تاجران قرار داده تا بتوانند قیمت سیر صادراتی را استعلام کنند و خرید خود را با اطلاع کامل انجام دهند.

قیمت سیر صادراتی

صادرات سیر در سال 98

سال 98 کاملا برعکس سال 97 شروع شد و سیر با قیمت پایین به فروش رفت و به سمتی رفت که دیگر برداشت سیر برای کشاورزان به صرفه نبود. ولی رفته رفته و با امدن تیر و مرداد تقاضا برای سیر زیاد شد و قیمت سیر به یکباره افزایش پیدا کرد. صادرات سیر در سال 98 در این مجموعه با بهترین قیمت ها انجام می شود.

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر تازه 98

قیمت سیر تازه در سال 98 بسیار با نوسان شروع شد و در شروع با قیمت های بسیار پایین خرید و فروش رفت. سیر تازه در سال 98 بازار ان زیاد جالب نبود و ب قیمت های بسیار پایین به فروش رفت. سیر تازه قیمت ان بستگی به بازار روسیه دارد.

قیمت سیر صادراتی

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بسته بندی سیر صادراتی با بهترین قیمت

بسته بندی سیر صادراتی را می توانید در شکل های مختلف سفارش دهید. امروزه به …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران