گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / سیر / صادرات سیر تازه و سیر خشک در سال 98

صادرات سیر تازه و سیر خشک در سال 98

صادرات سیر در 98 چگونه است؟ سیر تازه و سیر خشک صادراتی را در سال 98 از کجا خریداری کنیم؟ با شروع سال ۹۸ و شروع خرید و فروش سیر و صادرات ان به کشور های اروپایی و اسیایی تاجران به دنبال استعلام قیمت و ارایه ان با تاجران هستند. این مجموعه انواع سیر صادراتی را طبق سفارش با بهترین کیفیت ها انجام میدهد.

صادرات سیر در 98

صادرات سیر در سال ۹۷

سال ۹۷ یکی از سال هایی بود که فروش سیر از اوایل سال بسیار مناسب پیش رفت و سیر برای صادرات با قیمت مناسبی فروش رفت. فروش سیر خشک از اوایل پاییز بسیار کم فروغ بود و به دلیل کشت بیش از حد سیر کشور و نبود برنامه ریزی مناسب برای صادرات ان سیر با قیمت بسیار پایین به فروش می رسید.

صادرات سیر در 98

صادرات سیر در سال ۹۸

سال ۹۸ با شروع برداشت سیر سفارش کشور های مختلف برای خرید ان شروع شده است. با توجه به کم فروغی سیر در سال پیش به نظر می رسد که امسال بازار سیر بازار متعادل تری باشد. صادرات سیر تازه در سال 98 از سیر خشک مناسب تر بود. برای استعلام قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.

صادرات سیر در 98

صادرات سیر تازه ۹۸

صادرات سیر تازه در کشورمان از اواخر اسفند ماه شروع می شود. سیر تازه ۹۸ با شروع این سال شروع شده و طبق سفارش ها در بسته بندی های مختلف قرار داده می شود و توسط کانتینر های یخچالدار به مقصد ارسال می شوند. قیمت محصولات کشاورزی معمولا روزانه است که باید ارتباط بگیرید.

صادرات سیر در 98

صادرات سیر خشک ۹۸

سیر خشک کشور از بهترین نوع سیر در جهان است که متاسفانه به دلیل تبلیغات ضعیف در کشورمان این حقیقت به دیگر کشور ها نرسیده است. سیر خشک کشور دارای تندی بسیار مناسبی است که یکی از پارامتر های مناسب در انتخاب سیر است. بسته بندی های مناسب برای خرید سیر صادراتی در سال 98 را می توانید با ما تجربه کنید.

صادرات سیر در 98

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیر تازه در سال 99

قیمت سیر تازه در سال 99 | سیر تازه با بهترین قیمت و کیفیت

قیمت سیر تازه در سال 99 چگونه است؟ ایا قیمت سیر در سال 99 تغییر …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران