گروه کشاورزی سودا سه پیاز
خانه / سیر / خرید و فروش سیر تازه مغان | بهترین قیمت برای صادرات

خرید و فروش سیر تازه مغان | بهترین قیمت برای صادرات

خرید و فروش سیر تازه مغان در چه مجموعه ای انجام میشود؟ سیر تازه مغان را به چه صورت می توان خریداری کرد؟ خید و فروش سیر تازه مغان در مجموعه سودا سه پیاز با بهترین شرایط فروش و به صورت با برگ و سورت شده صادراتی در تناژ عمده انجام می گیرد. سیر تازه از جمله محصولات صادراتی است که عمده ان به کشور روسیه و ترکیه صادر می گردد.

فروش سیر تازه مغان

سیر تازه مغان

سیر مغان از جمله سیر های تازه است که ان را برای صادرات می توانید تهیه کنید و از لحاظ کیفیتی در سطح مناسبی قرار دارد البته مزارع مختلف متفاوت است ولی مجموعه سودا سه پیاز با تمرکز در این حوزه و سابقه کشت این امید را به خریداران می دهد که سیر را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد.

فروش سیر تازه مغان

خرید و فروش سیر تازه مغان

خرید و فروش سیر تازه مغان چگونه است؟ ایا می توان به راحتی این محصول را تهیه نمود؟

سیر مغان یا همان سیر قرمز مغان در مزارع وسیع توسط این مجموعه هر ساله کشت می شود و از اردیبهشت ماه می توانید ان را با ارتباط با ما تهیه نمایید. توجه داشته باشید که سیر را به هر شکلی که نیاز داشته باشید برای شما اماده و بارگیری میشود هم برای صادرات و هم برای نگهداری کردن اماده ی همکاری هستیم.

فروش سیر تازه مغان

صادرات سیر به روسیه

کشور روسیه کشور رنگ های گوناگون و گنبد های رنگی از خریداران سیر تازه ایران است. کشور روسیه با توجه به اینکه از لحاظ وسعت پهناورترین کشور است و جمعیت زیادی در ان سکونت دارند کشور مناسب و مشتری مناسبی برای محصولات به شمار می رود این کشور به دلیل سرمای شدیدی که در نیمی از سال انجا حکم فرما است بسیاری از محصولات را نمی توانند در نیمی از سال کشت کنند و از دیگر کشور ها خریداری می کنند به همین علت صادرات سیر به روسیه هر ساله از ایران انجام می شود.

فروش سیر تازه مغان

قیمت سیر تازه صادراتی

سیر تازه صادراتی دارای چه قیمتی است؟ چگونه می توان سیر صادراتی را قیمت گذاری کرد؟
با توجه به اینکه سیر ها دارای کیفیت های مختلف هستند و هر کشوری یک سلیقه و سایز مد نظر دارد پس به همین خاطر قیمت ها تفاوت دارد در نوع سفارشات و این تفاوت قیمت ها به خاطر نوع سیر, سایز سیر و بسته بندی سیر است. قیمت سیر تازه صادراتی در این مجموعه بر اساس کانتینر به شما خریداران ارائه می گردد.

فروش سیر تازه مغان

تفاوت سیر تازه و سیر خشک

تفاوت سیر تازه و سیر خشک در چیست؟ سیر تازه و سیر خشک هر دو از نمونه های صادراتی به شمار میروند که خرید هر کدام متفاوت است. سیر تازه و سیر خشک هر دو دارای یک خاصیت و کیفیت هستند ولی در مواقعی از سال که سیر به صورت تازه برداشت است ان را به صورت تازه خریداری می کنند و مورد استفاده قرار می دهند و در موقعی از سال به دلیل اینکه باید سیر را برای روز ها و ماه های دیگر نیز نگهداری کرد ان را به صورت خشک در می اورند که بتوان ان را در مدت زمان بیشتری نگه داشت.

فروش سیر تازه مغان

برای صادرات سیر تازه بهتر است یا سیر خشک

برای صادرات سیر ایران در ماه های بهار و تابستان تقاضا برای خرید سیر تازه زیاد است و برای همین منظور سیر خشک خریداری نمی شود و در فصل های پاییز و زمستان به دلیل نگهذاری سیر به مدت بیشتر سیر را به صورت خشک خریداری می کنند و فروش سیر خشک رونق دارد چون سیر تازه وجود ندارد. سیر های تازه و سیر های خشک برای صادرات هر دو باید سورت و بسته بندی شوند برای صادرات و سایز بندی ان ها مناسب است به همین خاطر باید دقت داشته باشید از مجموعه های با سابقه در این کار خریداری کنید.

فروش سیر تازه مغان

فروش سیر تازه در مجموعه سودا سه پیاز

ازمجموعه های فعال در حوزه سیر مجموعه سودا سه پیاز از جمله ان هاست که در طی چندین سال هم به عنوان تولید کننده سیر و هم به عنوان فروشنده و صادر کننده سیر در کشور فعالیت می کند. برای تهیه سیر هم می توانید سیر را به صورت با برگ و علفی تهیه کنید و هم اینکه ان را به صورت سورت صادراتی ثبت سفارش کنید. سیر قرمز و سیر سفید از جمله محصولات موجود در این مجموعه میباشد که هم به صورت خشک و هم به صورت تازه قابل فروش است.

فروش سیر تازه مغان

سیر تازه سورت شده

سیر سورت شده به چه معنا است؟ ایا سورت سیر به چه شکل انجام می گیرد؟
توجه داشته باشید سورت به معنی تفکیک کردن, تمیز کردن, محصولات خراب را جدا کردن, برای سیر تازه نیز دو نمونه سورت می شود انجام داد. یک نمونه سورت معمولی است که سیر را فقط از لحاظ سالمی و تمیز بودن سورت نماییم که معمولا مناسب بازار داخلی و عراق است و در یک نمونه سورت نیز به این شکل است که علاوه بر سالمی و تمیزی از لحاظ سایز نیز سورت انجام گیرد, در این روش نیز در سایز های متفاوت متناسب با قیمت می توان سورت انجام داد.

فروش سیر تازه مغان

خرید سیر پارس اباد

خرید سیر پارس اباد از جمله فعالیت تاجران محصولات کشاورزی به روسیه است که در فصل بهار اقدام به این کار می کنند. بسیاری از تاجران و خریداران با شروع برداشت با مجموعه ارتباط می گیرند پیش خرید می کنند و یا برای صادرات سفارش میدهند و ثبت سفارش میدهند سیر تازه را می توانید تا اواخر شهریور ماه از ما خریداری و صادرات نمایید.

فروش سیر تازه مغان

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش سير ايران

خريد و فروش سير تازه در ايران

خريد و فروش سير تازه از فروردين ماه در ايران شروع مي شود. سير در …

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران